Technická podpora SEO panelu
 • Balíček 1000 katalógov

  Poskytujeme balíček 1000 voľných, aktívnych a overených internetových katalógov, ktorý si môžete pridať do vášho nástroja na vkladanie do katalógov vo vašom SEO paneli. Pomôže vám to zvýšiť množstvo spätných odkazov smerujúcich na vašu webstránku. Aktuálny zoznam 1000 katalógov je predstavený na získanie financií pre budúci vývoj SEO panelu. Na získanie zoznamu 1000 katalógov prosím darujte 10 dolárov alebo viac na zlepšenie funkcií SEO panelu. Ak máte akékoľvek otázky o balíčku 1000 katalógov, prosím kontaktujte nás alebo kontaktujte technickú podporu.

  Kliknite sem na dotáciu SEO panelu


 • Balíček lokálnych vyhľadávačov

  Pridajte si lokálne vyhľadávacie domény google,yahoo,msn (napr. : www.google.de,www.google.fr atď) do kontroly pozícií kľúčových slov v SEO paneli, na sledovanie výkonnosti vašej webstránky v lokálnych vyhľadávačoch. Na získanie balíčka lokálnych vyhľadávačov (v závislosti na vašich požiadavkách) prosím darujte 10 dolárov, alebo viac na zlepšenie funkcií SEO panelu. Pred poslaním dotácie nás prosím kontaktujte a poskytnite nám požadovaný zoznam doménových vyhľadávačov.

  Taktiež na pridanie nových vyhľadávačov (eg:baidu.com) do vašej kontroly pozícií kľúčových slov, nás prosím kontaktujte, alebo zadajte požiadavku technickej podpore.

  Kontaktujte nás


 • Seo Panel Pluginy

  Pridajte si SEO pluginy do vášho SEO panelu na rozšírenie funkcií v závislosti na vašich požiadavkách. Seo panel pluginy sú poskytované SEO panelom a tretími stranami. Môžete tiež jednoducho vyvíjať SEO pluginy pre váš SEO panel. Môžete vložiť váš SEO panel a my ho zverejníme na našej webstránke po našom preverení.

  Dostupné pluginy SEO panelu


 • Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás v prípade akýchkoľvek otázok o nástrojoch SEO panelu, pluginoch a funkciách atď použitím tohto odkazu.

  Kontaktujte nás


 • Požiadavky na technickú podporu

  Ak potrebujete technickú podporu od SEO panel tímu na nastavenie nástrojov SEO panelu, pluginov a funkcií. Napr. : nastavenie cronu pre kontrolu pozícií kľúčových slov.

  Kontaktujte technickú podporu


 • Hlásenie chýb

  Ohláste chyby v najstrojoch SEO panelu, pluginoch a funkciách atď. použitím nasledujúceho odkazu. Prosím pomôžte nám zlepšiť funkcie v ďalších verziách.

  Hlásenie chýb


Online zdroje Seo Panelu
 • Sprievodca nápovedou SEO panelu

  Môžete si prezrieť dokumentáciu SEO panelu v sprievodcovi nápovedou. Obsahuje dokumentáciu pre nástroje SEO panelu, pluginy a súvisice funkcie.
  Je to najlepšie miesto na internete, kde môžete dostať pomocné informácie o SEO paneli. Dúfame, že prispejete do sprievodcu nápovedou SEO panelu, ak nájdete chyby, alebo chýbajúce veci.

  Navštívte sprievodcu nápovedou SEO panelu


 • Fórum SEO panelu

  Miesto na diskusiu o prvom svetovom SEO paneli s otvoreným kódom. Je to najlepšie miesto na nájdenie odpovedí na vaše otázky o SEO paneli.
  Môžete tu tiež zdielať vaše skúsenosti s používaním SEO panelu pri optimalizovaní vašich webstránok.

  Navštívte fórum SEO panelu


Dotácia SEO Panelu
 • Dotácia SEO panelu - Prvý SEO panel s otvoreným kódom na svete

  Dotácia SEO panelu na podporu prvého SEO panelu s otvoreným kódom na svete. Plánujeme do budúcna pridávať a zlepšovať funkcie SEO panelu.
  Len s vašou podporou môžeme dosiahnuť naše ciele. Ak si myslíte, že SEO panel je pre vás hodnotný, tak prosím, darujte nejakú čiastku tímu SEO panelu.
  Ak dostaneme dotáciu, zverejníme vaše meno a informácie o webstránke na stránke darcov.

  Finančne podporiť SEO panel